درباره نهالستان حسینی بیشتر بدانید

درباره نهالستان حسینی باید گفت که این نهالستان به مدیریت مهندس توحید حسینی با چندین سال سابقه در تولید انواع نهال مثمر و غیر مثمر فعالیت می کند.

اهداف مجموعه ی سالم نهال حسینی

اهداف مجموعه ی سالم نهال، برطرف کردن نیاز کشاورزان و باغداران عزیز بوده است.

جالب است بدانید ما قبل از اینکه اقدام به تولید نهال کنیم، باغداری را از نسل های گذشته ی خود به صورت سنتی دنبال می کردیم.

اما از آن جایی که در امر باغداری، گاها با کیفیت پایین نهال های خریداری شده مواجه می شدیم، از همین روی تصمیم گرفتیم تغییری در این اکوسیستم ایجاد نماییم.

درباره مهندس توحید حسینی

مدیرعامل مجموعه ی سالم نهال، جناب مهندس توحید حسینی می باشند. اقای حسینی سالانه با کیفیت ترین نهال های ایرانی را تولید می کند. در رابطه با ارقام وارداتی هم ابتدا به عنوان نمونه نهال هایی را انتخاب و در اختیار آزمایشگاه های گیاه شناسی قرار می دهند. تا ابتدا از سلامت نهال ها اطمینان حاصل نمایند و سپس در صورت تایید، مجوز فروش آنان را صادر می نمایند. آقای مهندس توحید حسینی معتقد است دغدغه ی کشاورز را می داند و اهداف مجموعه را هم بر اساس نیاز کشاورز قرار داده است.

توحید حسینیفروشگاه آنلاین نهالستان حسینی

نهالستان حسینی دارای بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ی پرورش و فروش نهال از جمله نهال بادام است. نهالستان سالم نهال بزرگ ترین نهالستان در شمال غرب ایران است. این نهالستان قادر است انواع ارقام نهال را در هر مقیاسی برای مشتری فراهم کند.  اگر قصد خرید نهال یا کسب اطلاع از قیمت نهال  را دارید حتما با مشاوران ما در نهالستان سالم تماس بگیرید تا از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

  • دفتر مرکزی و گلخانه :آذربایجان غربی- شهرستان میاندوآب – کوی رابری بلوار دانشگاه باکری نرسیده به ایستگاه تحقیقات کشاورزی نهالستان سالم نهال
  • آدرس نهالستان شعبه یک :  آذربایجان غربی – شهرستان میاندوآب – کوی تقی آباد شعبه دوم کوی شلوند پشت نیروگاه
  • تلفن همراه : 09144809396
  • صفحه اینستاگرام سالم نهال