تفاوت نهال و نشاء

تفاوت نهال و نشاء

تفاوت های نهال و نشاء

در این مقاله از وب سایت فروش آنلاین انواع نهال سالم نهال قصد داریم تفاوت نهال و نشاء را برای شما توضیح دهیم. این روزها می توانید در هر گوشه خانه خود نهال درختان و میوه هایی را که دوست دارید را بکارید. با این کار از مصرف نمودن آنها لذت ببرید. شما برای کاشتن نهال‌یا‌نشاء فقط به یک حفره خاکی نیاز دارید تا آنها را درون آن جای دهید. در نهایت با مراقبت های روزانه و رسیدگی مداوم محصول مورد نظر خود را به دست آورید. نهال یا نشاء را در هر زمانی می توانید در دل خاک جای دهید. ولی اگر می خواهید آنها را در فضای بیرون و درون خاک سطح زمین بکارید بهترین زمانی که برای کاشت آنها مناسب است اسفند ماه می باشد.

معرفی نهال‌و‌نشاء

نهال‌و‌نشاء را با یکدیگر متفاوت هستند. هرکدام دارای ویژگی های گوناگونی می باشند. نشاء یک گیاه کوچکی می‌باشد که باید قسمتی از رشد خود را در محیطی که نور داشته باشد و دمای آنجا کنترل شده است بگذراند و بعد از این که آب و هوا مساعد شد به درون سطح زمین باز گردد. نشاء زمانی که به سطح درون خام می رود برای یک روز حالت مرده به خود میگیرد .  بعد از آن رشد می کند. منظور از نشاء‌کاری این است که نشاء‌ها را به درون سطح زمین فرو می‌کنند تا ادامه رشد خود را انجام‌دهد.

تفاوت بین نهال با نشاء

تفاوت بین نهال با نشاء این است که نهال درختی کوچک است که در اواخر اسفند ماه آن را در دل زمین جای می دهیم تا با آبیاری و در زیر نور آفتاب بودن رشد کند. نهال‌و‌نشاء هر دو در سطح زمین جای دارند ولی نهال درخت می باشد و نشاء گیاهی کوچک است که درخت نمی شود بلکه بیشتر حالت بوته ای دارد مانند گوجه، فلفل و…

به صفحه رسمی سالم نهال بپیوندید

5/5 - (1 امتیاز)
نهال پیوندی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها
تنظیمات دیدگاه ها

سبد خريد من

بستن
Viewed

Recently Viewed

Close

از دیدن شما در اینجا بسیار خوشحالم !

یک رمز به نشانی ایمیل شما فرستاده خواهد شد.

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

قبلاً حساب کاربری دارید؟

نمایش سریع

بستن

دسته بندی